Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

16-latek z powiatu mławskiego za kierownicą Junaka. Mandat dla jego ojca


fot. ilustracyjne


Mieszkaniec powiatu mławskiego kierujący motorowerem przyjechał na teren gminy Iłowo-Osada i został zatrzymany do kontroli drogowej. Okazało się, że był nieletni i nie posiadał uprawnień do kierowania. Policjanci mandat wypisali jego ojcu.

Policjanci z działdowskiej drogówki ujawnili nieletniego, który kierował motorowerem mimo braku wymaganych uprawnień. Do zdarzenia doszło w środę (10.06.2020r.) na jednej z ulic w Iłowie-Osadzie. Kierującemu motorowerem Junak 16–latkowi uniemożliwiono dalszą jazdę. Na miejsce stawił się ojciec nieletniego, którego policjanci ukarali mandatem za udostępnienie pojazdu osobie nieletniej. Wobec 16–latka zostanie sporządzony wniosek do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie chłopaka.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x