Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wsparcie z budżetu Mazowsza. Gminy zmodernizują drogi dojazdowe


fot: Joanna Czechowicz-Bieniek (UMWM)


Niemal wszystkie gminy powiatu mławskiego otrzymały dofinansowanie z budżetu samorządu województwa mazowieckiego na budowę bądź modernizację dróg.

W ramach ogłoszonego w 2019 r. naboru na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych oraz budowę i renowację zbiorników wodnych służących małej retencji wpłynęło łącznie 427 wniosków, z których 300 otrzymało dofinansowanie. W subregionie ciechanowskim zrealizowane zostaną 44 inwestycje, a łączna kwota wsparcia to ponad 4,4 mln zł. Wśród beneficjentów znalazło się 8 gmin z terenu powiatu mławskiego.

Poniżej wykaz zadań realizowanych przez gminy powiatu mławskiego w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

red.

źródło: UMWM

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x