Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Procesja Bożego Ciała w parafii Świętej Rodziny [foto i film]


W tym roku 11 czerwca w Kościele katolicki obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, kiedy to wierni pod przewodnictwem kapłanów biorą udział w tradycyjnej procesji.


W parafii Świętej Rodziny procesja przeszła wzdłuż posesji parafialnej ulicami : Torfa – Załęskiego, Powstańców Wielkopolskich, kard. Stefana Wyszyńskiego, zatrzymując się przy ołtarzach wystawienia  i powróciła do kościoła  Pierwszy ołtarz przygotowany przez Koła Żywego Różańca był  przy krzyżu misyjnym. Drugi przy Przedszkolu „Dzieciątka Jezus”. Trzeci przygotowany przez  Ruch Rodzin Nazaretańskich na placu parafialnym, a czwarty w kościele. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i filmu z uroczystości.

red.

Zobacz także…

Procesja Bożego Ciała w parafii Św. Stanisława BM [fotorelacja]

Procesja Bożego Ciała w parafii MB Królowej Polski [fotorelacja]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu

Brak maseczek i dystansu. No kto by pomyślał.

Maria
Maria
1 rok temu

Nawet biskupa nikt nie słucha … 2 metry dystansu albo maseczki

Pik pok
Pik pok
1 rok temu

Teraz czekamy na wzrost zachorowań za dwa tygodnie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x