Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ukradli wpłatomat. Apel płońskiej policji


Płońscy policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu wielobranżowego, do której doszło w nocy z 9 na 10 czerwca br. w Nowym Mieście przy ul. Ciechanowskiej. Sprawcy weszli do pomieszczeń magazynowych najprawdopodobniej przez dach i z pomieszczenia biurowego skradli wpłatomat wraz z zawartością oraz system monitorujący. Zniszczyli  także wszystkie urządzenia alarmowe. Funkcjonariusze apelują do świadków, którzy mogli widzieć w godz. 1:00-4:00 podejrzane osoby bądź pojazdy w pobliżu sklepu o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Płońsku na nr  tel. 47 703 35 00 lub 47 703 35 50.


ksp Mława
Reklama
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x