Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

St. bryg. Zbigniew Kąpiński nowym komendantem mławskiej straży pożarnej


Właściwie nie jest to zaskoczenie, ale w pełni zasłużony awans. St. bryg. Zbigniew Kąpiński został dziś powołany na stanowisko komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Doskonale zna tę placówkę, związany jest z nią od 25 lat.


Nowy komendant pochodzi z Żuromina. Z mławską komendą straży związany jest od 1995 r., kiedy to po ukończeniu Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie i po uzyskaniu dyplomu przyszedł tu do pracy.  Był kolejno: dowódcą sekcji, starszy inspektorem, młodszym oficerem, oficerem, kierownikiem sekcji kontrolno-rozpoznawczej, naczelnikiem wydziału operacyjnego, p.o. zastępcy komendanta powiatowego i p.o dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej, a  od 1 czerwca 2008 zastępcą komendanta. Przez kilka lat pełnił też funkcję rzecznika prasowego. Od marca br. i przejściu na emeryturę poprzedniego komendanta st.bryg. Jarosława Kucińskiego przez dwa miesiące pełnił funkcję komendanta mławskiej komendy.

fot. KW PSP w Warszawie

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Niezalezny
Niezalezny
1 rok temu

Nie wiem czy płakać czy gratulować…

Wolak
Wolak
1 rok temu
Reply to  Niezalezny

Nie odzywać się

strażak
strażak
1 rok temu
Reply to  Niezalezny

w koncu merytoryczny człowiek na odpowiednim miejscu .Szczere gratulacje. Szkoda, że już jestem na emeryturze. Chętnie bym współpracował z takim szefem.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x