Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

St. bryg. Zbigniew Kąpiński nowym komendantem mławskiej straży pożarnej


Właściwie nie jest to zaskoczenie, ale w pełni zasłużony awans. St. bryg. Zbigniew Kąpiński został dziś powołany na stanowisko komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Doskonale zna tę placówkę, związany jest z nią od 25 lat.

Sprzedam Piec


Nowy komendant pochodzi z Żuromina. Z mławską komendą straży związany jest od 1995 r., kiedy to po ukończeniu Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie i po uzyskaniu dyplomu przyszedł tu do pracy.  Był kolejno: dowódcą sekcji, starszy inspektorem, młodszym oficerem, oficerem, kierownikiem sekcji kontrolno-rozpoznawczej, naczelnikiem wydziału operacyjnego, p.o. zastępcy komendanta powiatowego i p.o dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej, a  od 1 czerwca 2008 zastępcą komendanta. Przez kilka lat pełnił też funkcję rzecznika prasowego. Od marca br. i przejściu na emeryturę poprzedniego komendanta st.bryg. Jarosława Kucińskiego przez dwa miesiące pełnił funkcję komendanta mławskiej komendy.

fot. KW PSP w Warszawie

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Niezalezny
Niezalezny
10 miesięcy temu

Nie wiem czy płakać czy gratulować…

Wolak
Wolak
10 miesięcy temu
Reply to  Niezalezny

Nie odzywać się

strażak
strażak
10 miesięcy temu
Reply to  Niezalezny

w koncu merytoryczny człowiek na odpowiednim miejscu .Szczere gratulacje. Szkoda, że już jestem na emeryturze. Chętnie bym współpracował z takim szefem.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x