Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Romana Olszewska, dyrektor SP nr 2 odchodzi na emeryturę


Z dniem 31 sierpnia 2020 roku dotychczasowa, wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie (wcześniej Gimnazjum nr 1) odchodzi na emeryturę.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


W związku z takim zamiarem, pani dyrektor złożyła pisemną rezygnację na ręce burmistrza. Ten zaś zarządzeniem z dnia 29 maja odwołał ją ze stanowiska dyrektora tej placówki. Swoje obowiązki będzie pełnić do końca sierpnia tego roku. W tym czasie organ prowadzący – w tym wypadku samorząd miejski ma czas by powołać następcę.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Matka
Matka
10 miesięcy temu

Kiedy dowiem się kogo zaplanowano na nowego dyrektora?

Abc
Abc
11 miesięcy temu

Szkole zyczymy trafnego wyboru

Alina
Alina
11 miesięcy temu

I tak szkoła do likwidacji

Aga
Aga
11 miesięcy temu
Reply to  Alina

A skąd taka informacja???

zatroskany
zatroskany
11 miesięcy temu

No ciekawe jaki przydupas bunia dostanie stołek?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x