Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Romana Olszewska, dyrektor SP nr 2 odchodzi na emeryturę


Z dniem 31 sierpnia 2020 roku dotychczasowa, wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie (wcześniej Gimnazjum nr 1) odchodzi na emeryturę.


W związku z takim zamiarem, pani dyrektor złożyła pisemną rezygnację na ręce burmistrza. Ten zaś zarządzeniem z dnia 29 maja odwołał ją ze stanowiska dyrektora tej placówki. Swoje obowiązki będzie pełnić do końca sierpnia tego roku. W tym czasie organ prowadzący – w tym wypadku samorząd miejski ma czas by powołać następcę.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Matka
Matka
2 lata temu

Kiedy dowiem się kogo zaplanowano na nowego dyrektora?

Abc
Abc
2 lata temu

Szkole zyczymy trafnego wyboru

Alina
Alina
2 lata temu

I tak szkoła do likwidacji

Aga
Aga
2 lata temu
Reply to  Alina

A skąd taka informacja???

zatroskany
zatroskany
2 lata temu

No ciekawe jaki przydupas bunia dostanie stołek?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x