Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wandale ze sprayem w akcji


U zbiegu ulic Słowackiego i Piłsudskiego dokonano kolejnego w naszym mieście aktu wandalizmu – tablica z nazwą ulicy oraz tablica ogłoszeniowa zostały zamalowane czerwonym sprayem.


Urząd miasta przypomina, że  niszcząc mienie publiczne, wandal niszczy własność wszystkich mieszkańców – kupowaną ze środków budżetowych, na które składają się m.in. wpływy z podatków. I zachęca: spójrzmy na nasze miasto właśnie jak na naszą własność – drogocenną i wyjątkową – o którą warto zadbać o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od tego, czy jest to kosz na śmieci, znak drogowy, wiata przystankowa, wiadukt czy budynek. Jeśli obserwujemy przypadki niszczenia tej własności, informujmy o tym odpowiednie służby: policję (tel.: 112 lub 997) lub straż miejską (tel.: 986 lub 23 654 64 34).

źródło: UMM

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bart
Bart
1 rok temu

Komu to tłumaczycie, jak to po ukraińsku jest napisane.

Malarz
Malarz
1 rok temu

Szkoda, ze UM nie pamięta o wspólnej własności, kiedy ją trwoni na zatrudnianie kolejnych zbędnych urzędników miejskich.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x