Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od dziś dostępne są biblioteczne czytelnie


Od dzisiaj kolejne powody do radości będą mieli m.in. bibliofile i pracownicy naukowi potrzebujący dostępu do literatury fachowej. Po długiej przerwie wznawiają działalność czytelnie oddziałów dla dorosłych i dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. 3 Maja 5).


Czytelnie będą czynne w godzinach otwarcia placówki – czyli obecnie w poniedziałki, wtorki, środy i piątki między 10:00 a 17:00 (z przerwami na dezynfekcję w godz. 13:00-13:15 i 15:00-15:15). Przed wizytą w bibliotece prosimy o zapoznanie się z PROCEDURAMI wprowadzonymi w związku z otwarciem w czasie trwania epidemii.

źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
janget
janget
2 lata temu

czemu tężnie są zamknięte

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x