Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Burze z gradem w naszym regionie


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem, które w niedzielę (7.06.2020 r.) mogą wystąpić w dziesięciu województwach: mazowieckim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim, łódzkim, świętokrzyskim, małopolskim, opolskim, śląskim i dolnośląskim. 


W powiecie mławskim prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Miejscami możliwy grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. Ważność komunikatu: Od: 2020-06-07 13:00 Do: 2020-06-08 00:00.

il. pogodynka.pl

źródło: IMGW-PIB/ oprac. red.


Zobacz także…

Dziś też może zagrzmieć!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x