Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ciechanów. Rusza samochodowe kino


Wznawia działalność samochodowe kino w Ciechanowie. Już dziś będzie można obejrzeć dwa filmy „7 uczuć” i „W labiryncie”. Ilość miejsc jest  ograniczona.


– Będziemy docierać do każdego z Was i przyjmować zamówienia na kinowe przekąski. Wszystko zgodnie z panującymi dzisiaj wymogami sanitarnymi. W samochodzie mogą przebywać 2 osoby – przypomina PCKiS.

Ceny biletów:

 Bilet podwójny – 10 zł, pojedynczy – 5 zł.

Kasa kina w dniach 2-4.06 czynna będzie w godz. 15.00 – 19.00. Od 5 czerwca czynna w godz. 14.00 – 21.00

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x