Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar w Dozinach. W domu trzy starsze osoby


fot. ilustracyjne


W jednym z domów jednorodzinnych w Dozinach (gm. Szreńsk) zamieszkałym przez trzy starsze osoby  wybuchł pożar. Zapaliło się drewno składowane w piwnicy przy piecu centralnego ogrzewania. Z uwagi na duże zadymienie strażacy użyć musieli sprzętu ochrony dróg oddechowych.  Pożar ugaszono, a szybka akcja strażaków spowodowała, że nikomu nic się nie stało, a straty są stosunkowo niewielkie.  Jako wstępną przyczynę pożaru strażacy podają niewłaściwe składowanie materiałów palnych w piwnicy. W akcji gaśniczej uczestniczyły zastępy z PSP Mława a także z OSP Kowalewo oraz OSP Szreńsk.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x