Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie żyje najstarsza mieszkanka Mławy. Miała 103 lata


Zmarła Marianna Jaskulska – mieszkanka Mławy, która w marcu br. świętowała 103. rocznicę urodzin. Była najstarszą obywatelką naszego miasta.


Pani Marianna urodziła się 23 marca 1917 r. w Piegłowie. W Mławie mieszkała od 16. roku życia. 103. rocznicę urodzin świętowała, ciesząc się dobrą kondycją fizyczną i intelektualną. Dopisywał jej znakomity humor.

Wszystkim bliskim Pani Marianny składamy wyrazy współczucia.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x