Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławska pływalnia i infrastruktura rekreacyjna dostępna od jutra


W dniu 6 czerwca 2020r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie otwiera obiekty zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i  Głównego Inspektora Sanitarnego. Czynne będą kryta pływalnia, fitness i siłownia, plac zabaw, street workut, siłownia zewnętrzna i sala olimpijka.


Na wszystkich obiektach obowiązywać będą jednak zasady bezpiecznego korzystania z nich uwzględniające wytyczne sanitarne. Na pływalni będzie m.in.  obowiązek noszenia osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie,   obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu. Do 40 ograniczona będzie ograniczenie liczby osób korzystających z pływalni,  a liczba osób pływających na torze maksymalnie wynosi  4. Korzystanie z pływalni odbywać się będzie w wyznaczonych blokach 1,5 godzinnych.

Również w strefie fitness, obowiązkowa jest dezynfekcja rąk. Liczba osób jednocześnie korzystających ograniczona jest do 20. Konieczna jest też wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

red.

źródło: MOSiR Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ratownik
Ratownik
1 rok temu

Zaraz pewnie zamkną. Przestój technologiczny i coroczny remont basenu zrobią.

Obiektywny
Obiektywny
1 rok temu
Reply to  Ratownik

Nie. Zaraz zamkną, bo się okaże, że ktoś miał koronawirusa i pływał. Oczywiście bezobjawowo

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x