Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szkolne konsultacje. Czy są chętni?


fot. ilustracyjne


77 uczniów podstawowych szkół publicznych skorzystało wczoraj z konsultacji.  Od 25 maja trwają w szkołach konsultacje dla uczniów klas siódmych i ósmych.

Od 1 czerwca szkoły są otwarte dla ich młodszych kolegów z klas IV-VI. Wczoraj z konsultacji w szkołach prowadzonych przez Miasto Mława  skorzystało 77 uczniów. W zajęciach opiekuńczych uczestniczyło 17 dzieci z klas I–III, natomiast z zajęć przedszkolnych skorzystało 49 dzieci. Żłobek cieszył się pełną frekwencją – 12 osób.

Przypomnijmy, że wymogi sanitarne ograniczają liczbę dzieci w grupach przedszkolaków, maluchów w żłobku czy uczniów w klasie.

Konsultacje uczniowskie największym zainteresowaniem cieszyły się w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 (SP nr 1). Z zajęć prowadzonych przez nauczycieli i wychowawców skorzystało dziś 33 uczniów. 26 osób przyszło na konsultacje do Szkoły Podstawowej nr 7, a 18 – do „Czwórki”. Żaden z uczniów nie skorzystał z konsultacji w szkołach nr 2, nr 3 i nr 6.

źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
1 rok temu

W szkole podstawowej nr 2 konsultacje również się odbywały.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x