Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

WML. Znów możesz oznakować swój rower na policji


Po przerwie spowodowanej koronawirusem Mławska policja przywraca znakowanie rowerów w budynku Komendy Powiatowej Policji w Mławie, przy ul. Sienkiewicza 2.


Zachowując środki ostrożności, znakowanie będzie się odbywało w każdą środę, od 13.00 do 15.30 – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i umówieniu znakowania na konkretną godzinę .
Kontakt pod numerem telefony 47 703 62 66 w godz. 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku.

Podczas wizyty w KPP w Mławie prosi by  używać maseczek ochronnych.

Dokumenty konieczne do oznakowania roweru:
– dowód osobisty
– legitymacja szkolna
– dowód zakupu roweru lub karta gwarancyjna

Na czym polega znakowanie?
To grawerowanie mechaniczne numeru, na ramie roweru, o wyróżniku WML (numer). N-grawera nie da się usunąć bez uszkodzenia ramy. Indywidualny numer jest wprowadzany do elektronicznego systemy informatycznego Policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x