Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W pełni zasłużone prezenty na Dzień Dziecka


Dzień Dziecka to coroczna okazja, by do podopiecznych domów dziecka w Kowalewie i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w tym dniu trafiły szczególne prezenty. Jak się okazało, były w pełni zasłużone, a wręczał je starosta Jerzy Rakowski.


Pracownicy domów dziecka zorganizowali dla najmłodszych szereg atrakcji, a kuchnia przygotowała ulubione posiłki dzieci. Wraz ze słodkimi upominkami starosta przekazał podopiecznym serdeczne życzenia. Pani Marlena Watemborska – Dyrektor Centrum Administracyjnego Do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kowalewie dołączyła się do życzeń i podkreśliła, że prezenty są w pełni zasłużone, ponieważ dzieci poświęcają dużo czasu na zdalne lekcje, uczą się pilnie, co przekłada się na lepsze wyniki w nauce. Ponadto chętnie pomagają w pracach ogrodniczych na terenie placówki. Pani Dyrektor dodała, że ma nadzieję, że w tym roku spełni się jej marzenie i więcej wychowanków otrzyma nagrody na zakończenie roku, które zwyczajowo przyznawane są kilkorgu podopiecznym.

źródło i fot.: powiatmlawski.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x