Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwsze po przerwie seanse w mławskim kinie już 6 czerwca


Mławskie kino otwiera się dla kinomanów w sobotę 6 czerwca. Według sanitarnych przepisów zajęte może być tylko co drugie na widowni, a chodzi o zachowanie dystansu. Na dzień reaktywacji kinowych seansów MDK zapowiada wyświetlenie trzech filmów: Gang zwierzaków, Haker  i  Wyspa Fantazji. Zamawianie biletów odbywa się przez stronę internetową MDK.


Rozluźnione reżimy sanitarne obowiązywać będą też w innych obszarach życia codziennego. Również  od 6 czerwca możliwa będzie organizacja wesel i innych uroczystości rodzinnych do 150 osób. Co ważne – weselnicy będą mogli bawić się bez maseczek. Tego samego dnia w hotelach mogą zacząć działać baseny, siłownie, kluby fitness, jednak właściciele muszą ściśle przestrzegać wytycznych służb sanitarnych.

red.

źródło: Kino Kosmos

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
JAAA
JAAA
1 rok temu

Zdecydowanie fotele nie zachęcają….może czas na jakiś remont ?

Genek
Genek
1 rok temu

Bardziej bałbym się jakiegoś świerzbu lub innego syfa niż coronowirusa

Jola
Jola
1 rok temu

Najbezpieczniejsze kino świata! W tych fotelach to nawet wąglik się nie uchowa, a co dopiero Koronawirus… Nasze mławskie kino zostało przez lata dobrze wyozonowane i zagazowane 🙂 Tam ciągle grasuje fotelnik pospolity 🙂

inka
inka
1 rok temu

Kiedy w końcu wymienia te fotele i będzie normalna klimatyzacja.

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

Te niby kino to powinno na stałe być zamknięte przez sanepid

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x