Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zbiórka złomu na zakup sprzętu dla szreńskich strażaków. Jest data


Druhowie z OSP Szreńsk w sobotę 13 czerwca br. przeprowadzą akcję zbiórki złomu na rzecz zakupu doposażenia dla szreńskiej jednostki OSP sprzętu wspomagającego działania ratowniczo-gaśnicze. Każdy może pomóc. Skontaktuj się z druhami w tej sprawie.


Zbiórka złomu odbędzie się w sobotę 13 czerwca 2020 roku od godziny 10:00. Strażacy proszą o przygotowanie złomu oraz zgłaszanie chęci oddania w komentarzach na profilu https://www.facebook.com/firebrigadeszrensk/ bądź w wiadomościach prywatnych do Strażaków. Z osobami, które zamieszczą komentarz strażacy będą się kontaktować w celu ustalenia szczegółów.

Zakupionym za zebrane pieniądze sprzętem OSP Szreńsk pochwali się zamieszczając zdjęcia umieścimy na swojej stronie OSP. Możesz pomóc? To pomóż!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x