Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Osiem naszych gmin i powiat z dofinansowaniem od marszałka na budowę dróg


fot. ilustracyjne

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Osiem gmin naszego powiatu otrzyma wsparcie ze środków samorządu województwa na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych, na łączną kwotę 795 tys. zł. Na taki sam cel, samorząd powiatowy otrzyma 100 tys. zł. Sfinansowana z nich będzie  przebudowa prawie dwóch kilometrów drogi powiatowej nr 2314W Dębsk – Kitki – Szumsk.

 W ramach ogłoszonego w 2019 r. naboru na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych oraz budowę i renowację zbiorników wodnych służących małej retencji do samorządu wojewódzkiego wpłynęło łącznie 427 wniosków, z których 300 otrzymało dofinansowanie. Samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył na ten cel w sumie ponad 30 mln zł. Dzięki temu wsparciu samorządowcy z subregionu ciechanowskiego zrealizują w tym roku 44 inwestycje (lista zadań poniżej).

Wykaz zadań realizowanych przez gminy w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
11 miesięcy temu

Panie Goschorski jakoś nie widać wcale Lipowca Kościelnego. Gmina nic pana nie obchodzi. Nie potraficie dobrego wniosku złożyc. Weź sie pan do pracy. Oczywiście pana współpracownicy z urzędu nie lepsi.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x