Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Osiem naszych gmin i powiat z dofinansowaniem od marszałka na budowę dróg


fot. ilustracyjne


Osiem gmin naszego powiatu otrzyma wsparcie ze środków samorządu województwa na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych, na łączną kwotę 795 tys. zł. Na taki sam cel, samorząd powiatowy otrzyma 100 tys. zł. Sfinansowana z nich będzie  przebudowa prawie dwóch kilometrów drogi powiatowej nr 2314W Dębsk – Kitki – Szumsk.

 W ramach ogłoszonego w 2019 r. naboru na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych oraz budowę i renowację zbiorników wodnych służących małej retencji do samorządu wojewódzkiego wpłynęło łącznie 427 wniosków, z których 300 otrzymało dofinansowanie. Samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył na ten cel w sumie ponad 30 mln zł. Dzięki temu wsparciu samorządowcy z subregionu ciechanowskiego zrealizują w tym roku 44 inwestycje (lista zadań poniżej).

Wykaz zadań realizowanych przez gminy w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
1 rok temu

Panie Goschorski jakoś nie widać wcale Lipowca Kościelnego. Gmina nic pana nie obchodzi. Nie potraficie dobrego wniosku złożyc. Weź sie pan do pracy. Oczywiście pana współpracownicy z urzędu nie lepsi.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x