Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Środki ochrony i dezynfekcji trafiły do DPS w Bogurzynie


29 maja Dom Pomocy Społecznej w Bogurzynie otrzymał kombinezony, maseczki kilka rodzajów, płyn do dezynfekcji rąk, płyn do dezynfekcji powierzchni oraz przyłbice. Taką pomoc ufundowała spółka i fundacja Orlen, a wartość dostarczonej partii środków to ponad 270 tysięcy złotych.


Podczas przekazania środków personelowi DPS ministra Macieja Małeckiego, inicjatora takiej akcji reprezentował Michał Pol wiceprzewodniczący Rady Miasta Mława. Jak podkreślali pracownicy Domu Pomocy w Bogurzynie to pierwsza w historii tak wielka pomoc, a ofiarowane środki ochrony na pewno będą służyć pensjonariuszom jak i opiekunom w zabezpieczeniu przed koronawirusem.

 

mat.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]