Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kiedy zostaną otwarte place zabaw?


W niektórych miastach udało się samorządom zrobić dzieciom prezent z okazji Dnia Dziecka i otworzyć przed nimi zamknięte dotychczas place zabaw na wolnym powietrzu. W Mławie na razie nie wiadomo kiedy takie obiekty znów zostaną otwarte.


Rząd już w minioną środę poinformował o  zniesieniu między innymi obowiązku noszenia maseczek w przestrzeniach ogólnodostępnych, zniesienie limitu osób w sklepach i punktach gastronomicznych oraz otwarcie placów zabaw oraz siłowni plenerowych. Jednak stosowne rozporządzenie opublikowano w Dzienniku Ustaw dopiero w piątek nocą. Te samorządy, które przygotowały się do takich działań zaraz po zapowiedzi premiera zdążyły zrobić najmłodszym naprawdę miły prezent z okazji Dnia Dziecka.

Warto jednak pamiętać, że również na placach zabaw istnieje obowiązek zachowania bezpiecznego dystansu lub noszenie maseczki. Ten ostatni nakaz nie obejmuje oczywiście dzieci poniżej czwartego roku życia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dobre pytanie
dobre pytanie
1 rok temu

to pytanie Mławę przerasta 😛

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x