Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Biała sobota” w Mławie i testy na koronawirusaksp Mława
Reklama

W minioną sobotę przy miejskim ratuszu  odbywała się akcja pod hasłem „Biała Sobota”. W specjalnym namiocie laboratorium Synlab osoby chętne mogły się poddać badaniu na obecność przeciwciał SARS-CoV-2.  Od osób, które chciały się na taki krok zdecydować,  została  pobrana krew żylna. W ten sposób badany w krótkim czasie dowie się, czy przebył lub przebywa obecnie chorobę COVID-19 (często nie daje ona widocznych objawów – możemy chorować, nawet o tym nie wiedząc). Badania były odpłatne, więc tłumów nie było, ale znalazły się osoby, które zdecydowały się przebadać.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Green
Green
2 lata temu

180 zł w promocji, w przypadku wyniku negatywnego konieczność powtórzenia testu w ciągu 4 do 7 dni,
ale to zapewne już po cenie 210 zł, razem daje kwotę 390 zł, brawo, i to wszystko pod patronatem burmistrza,

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x