Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Możesz zabrać głos w debacie nad raportem o stanie powiatu mławskiego. Jest jednak warunek


Interesujesz się sprawami samorządowymi? Masz uwagi do raportu o stanie powiatu? Chcesz poruszyć ważny dla powiatu temat? Możesz zgłosić się do dyskusji nad raportem. Jest jednak pewien warunek, a liczba mówców ograniczona jest do 15.


Zarząd powiatu co roku przedstawia radzie powiatu raport o stanie powiatu. Raport obejmuje podsumowanie działalności samorządu w roku poprzednim. Zakres opracowanego dokumentu obejmuje w szczególności realizację polityk, programów, strategii, uchwał rady powiatu.

W debacie nad raportem o stanie Powiatu Mławskiego mieszkańcy powiatu mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie składa do Przewodniczącego Rady Powiatu Mławskiego pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 150 osób. Zgłoszenia przyjmowane są w Biurze Rady Powiatu Mławskiego, pokój 21; Starostwo Powiatowe w Mławie, ul. Władysława Stanisława Reymonta 6. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została Sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie powiatu.

Sesja Rady Powiatu Mławskiego zaplanowana jest na dzień 10 czerwca 2020 roku. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, a mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności zgłoszenia do Przewodniczącego Rady Powiatu Mławskiego.

źródło: starostwo mławskie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x