Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkaniec naszego powiatu wywiózł śmieci pod Iłowo. Namierzyli go policjanci


fot. ilustracyjne


Niestety, dla niektórych, nadal najprostszy sposób na pozbycie się śmieci to wywóz ich do lasu czy w odludne miejsce. Ta historia, która dotyczy niestety mieszkańca naszego powiatu,  świadczy jednak o tym, że takie postępowanie nie pozostaje bezkarne.

Dzięki społecznemu sygnałowi jaki wpłynął do działdowskiej komendy policji, a potem skutecznym działaniom policjantów sprawca wywozu śmieci został ustalony. Stanie przed sądem i będzie musiał posprzątać zaśmiecony przez siebie teren.

– W dniu 28 kwietnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Działdowie wpłynęło zawiadomienie o składowaniu śmieci na działce znajdującej się na terenie jednej z miejscowości w gminie Iłowo-Osada. Na miejscu policjanci potwierdzili nielegalne składowisko śmieci, w tym papier, tworzywa sztuczne, szkło, odpady gabarytowe i zmieszane. W wyniku poczynionych ustaleń policjanci dotarli do podejrzewanego o nielegalny wywóz śmieci. Okazał się nim mieszkaniec powiatu mławskiego, który przyznał się do zaśmiecenia wskazanego w zawiadomieniu terenu. Wobec mężczyzny zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do sądu, jak również został on zobowiązany się do uprzątnięcia zaśmieconej działki – informuje sierż.szt. Justyna Nowicka z KPP Działdowo.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
przeciezniebedetegosegregowal
przeciezniebedetegosegregowal
1 rok temu

Tez szukam miejsca na wywozke ,dajcie jakis namiar .

maria
maria
1 rok temu

zapytaj tego gościa on teraz też musi gdzieś to wywieżć

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

a gdzie teraz wywiezie>? .powinien posprzątać ,zapłacić słony mandat,a jego fotka powinna trafić na N[wymoderowano]

mławianka
mławianka
1 rok temu

Oby więcej takich przypadków, a sprawcy takich akcji powinni być podawani do publicznej wiadomości wraz ze zdjęciem.

LILA
LILA
1 rok temu
Reply to  mławianka

Też jestem za i powinien posprzątać swój powiat i wszystkie sąsiedzkie bo na pewno to nie pierwszy jego taki wyczyn.

Adi
Adi
1 rok temu
Reply to  mławianka

Powinien sprzątać społecznie przez rok lasy i rowy i kara 20 tyś to następny dwa razy by się zastanowił czy śmiecić.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x