Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na Mariackiej będzie asfaltowa nawierzchnia. W piątek tu nie wjedziesz


Wkrótce na rozbudowywanej obecnie ulicy Mariackiej pojawi się pierwsza warstwa nawierzchni asfaltowej. W trakcie wykonywania robót bitumicznych poruszanie się pojazdów danym odcinkiem drogi będzie niemożliwe.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


W piątek 29 maja warstwa ścieralna będzie kładziona na odcinku drogi biegnącym od ul. Mariackiej w stronę nowo budowanej galerii handlowej (pierwsza w prawo za skrzyżowaniem z ul. Św. Anny, patrząc od strony ul. Sportowej). Z kolei w poniedziałek 1 czerwca analogiczne prace będą prowadzone na odcinku ulicy Mariackiej między skrzyżowaniami z Sienkiewicza i Św. Anny. Poruszanie się aut na tych odcinkach oraz dojazdy do posesji będą w tym czasie niemożliwe. Prosimy o ostrożność i zwracanie uwagi na oznakowanie informujące o tymczasowej organizacji ruchu.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x