Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek na „siódemce” koło Dalni. Jedna osoba ranna


Zderzenie dwóch aut na krajowej „siódemce” w pobliżu Dalni. Jadący „siódemką”Opel Astra zderzył się z pojazdem, który tę trasę przecinał, a potem oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejscu są strażacy z PSP Mława oraz OSP Strzegowo oraz patrol policji. Zespół Ratownictwa Medycznego udziela pomocy jednej z osób, która ucierpiała podczas zderzenia, została ona zabrana do szpitala. Ruch na „siódemce” w tym miejscu utrudniony.


red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x