Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek motorowerzysty w Rzęgnowie [fot.]


Zdarzenie drogowe na drodze wojewódzkiej nr 616 w okolicach Rzęgnowa. Według zgłoszenia, jakie wpłynął do mławskiej straży pożarnej, na drodze wywrócił się mężczyzna kierujący motorowerem. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy PSP Mława oraz Osp Rzęgnowo. Na miejscu okazało się, że poszkodowany mężczyzna był przytomny. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy. Po przybyciu karetki mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowany w wieku 58 lat po przebadaniu nie został hospitalizowany.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x