Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Z tysiąca dzieci zjawiło się czternaścioro. Ruszyły zajęcie opiekuńcze w miejskich szkołach


Ruszyły zajęcia opiekuńczo wychowawcze w mławskich podstawówkach. W poniedziałek 25 maja, do pięciu placówek prowadzonych przez Miasto Mława  przyszło ogółem 14 osób, spośród 1009 uczniów klas I-III.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Wszystkie mławskie podstawówki są gotowe na przyjęcie uczniów klas I-III, którzy – zgodnie z wytycznymi rządu i Ministerstwa Edukacji Narodowej – od 25maja mogą uczestniczyć w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki. W pierwszym dniu po powrocie do szkoły, z zajęć  skorzystało czternaścioro dzieci z 1009 w wieku 7-10 lat, uczęszczających do mławskich szkół publicznych.

Z 51 zadeklarowanych przedszkolaków z opieki publicznych przedszkoli dziś skorzystało 46 maluchów, do żłobka natomiast przyszło jedenaścioro podopiecznych.

Jak podaje urząd miasta, wszystkie placówki oświaty są przystosowane do przyjęcia dzieci, zgodnie z obowiązującymi wymogami i wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x