Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy dwukrotnie gasili płonące opony


fot. nadesłane

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Pomimo że daleko jeszcze do 24 czerwca i praktykowanego nadal na świętego Jana palenia ognisk – często z oponami, wczoraj mławscy strażacy dwukrotnie gasili właśnie palące się opony. Do pożaru, za każdym razem dochodziło za oczyszczalnią ścieków, pomiędzy torami kolejowymi  a odcinkiem dawnej ulicy Płockiej. Nad miastem kłęby czarnego dymu. To prawdopodobnie podpalenia opon – poinformował nas czytelnik.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x