Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

35 laptopów trafi do dzieci z rodzin wielodzietnych


„Zdalna szkoła +” w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej to już drugi, od czasu ogłoszenia na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego, konkurs zorganizowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, w ramach którego mławski samorząd wnioskował o dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego realizację zdalnych lekcji uczniom wykluczonym cyfrowo. Tym razem program skierowany został głównie do rodzin ubogich z minimum trojgiem dzieci.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


W czwartek 21 maja 2020 r. Miasto Mława znalazło się na liście jednostek samorządu terytorialnego, których wnioski zostały ocenione pozytywnie, co oznacza, że wszystkie kryteria formalno-merytoryczne niezbędne, ażeby uzyskać dofinansowanie w wysokości 105 tys. zł, zostały spełnione.

W ramach projektu „Zdalna szkoła +” zakupione zostanie 35 laptopów, które przekazane będą szkołom, dla których organem prowadzącym jest miasto. Ze szkół sprzęt trafi głównie do dzieci z rodzin wielodzietnych.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x