Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

#hot16challenge2. Miasto Wewnętrzne. Posłuchajcie nagrania [video]


fot. Screen z nagrania z YT

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Kolejny mławski zespół dołączył do charytatywnej akcji #Hot16challenge2. Nagranie w sieci opublikowało Miasto Wewnętrzne, a nominacje popłynęły do Łysys, Małgorzaty Skrzyniarz oraz dyrektora PSM w Mławie, Wilhelma Taraszkiewicza.

Posłuchajcie! 


Przypomnijmy, #hot16challenge2  jest to wyzwanie mające na celu włączenie się w walkę z koronawirusem, za sprawą nagrania 16 wersów mówionego, śpiewanego, bądź rapowanego tekstu. Można także nominować kolejne osoby, promując przy tym zbiórkę pieniędzy na szczytny cel. Do tej pory zebrano ponad 3 mln zł (https://www.siepomaga.pl/hot16challenge).

 

red.

 

Zobacz także…

Mławscy muzycy też zagrali w #hot16challange2

#hot16challenge2. Konrad Wojnarowski rapuje!

#hot16challenge2. Poseł Arkadiusz Iwaniak

 

#Hot16challenge2. Burmistrz Przasnysza rapuje!

#Hot16challenge2. Starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski

Nowy hit Internetu. Wśród wykonawców prezydent Duda, Majka Jeżowska a nawet prezydent Ciechanowa

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x