Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

GIS ostrzega. Produkt biobójczy do dezynfekcji bez pozwolenia


Na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego opublikowano ostrzeżenie przed stosowaniem ANTYCYDU Specjalistycznego Preparatu Antybakteryjnego. Producent preparatu – S.T. Sp. z o.o  z Mysłowic – nie uzyskał wymaganych pozwoleń na obrót produktem biobójczym. Służby sanitarne zakazały wprowadzanie środka na rynek i stosowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Katowicach w związku ze stwierdzeniem braku pozwolenia albo zezwolenia na handel równoległy albo pozwolenia na obrót produktem biobójczym, wydał wobec podmiotu:

S.T. Sp. z o.o. 41-400 Mysłowice, ul. Obrzeżna Północna 16;

decyzję zarządzającą, zakazującą wprowadzania do obrotu i stosowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej produktu biobójczego ANTYCYD Specjalistyczny Preparat Antybakteryjny do czasu uzyskania stosownego pozwolenia oraz wstrzymującą wprowadzanie do obrotu produktu biobójczego ANTYCYD Specjalistyczny Preparat Antybakteryjny.

źródło: GIS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x