Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dąbek. A wszystko przez krnąbrną krowęDwa zastępy strażaków z Mławy i Wyszyn Kościelnych ruszyły na pomoc krowie, która wpadła do dość głębokiego kanału z wodą. Zwierzę wcześniej odłączyło się od innych pasących się na łące. Krnąbrny charakter krasuli omal nie napytał jej poważniejszej biedy. Szczęśliwie jeszcze przed przybyciem strażaków, gospodarz przy pomocy sąsiadów wyciągnął ją z wody i skończyło się jedynie na strachu. Nie wiadomo, czy łaciata wyciągnęła jakieś wnioski z przygody i obiecała poprawę.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x