Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pod ratuszem za 180 zł zrobisz badanie na koronawirusa


30 maja na parkingu przy mławskim ratuszu będzie organizowana akcja pod hasłem „Biała Sobota”. W specjalnym namiocie laboratorium Synlab mieszkańcy będą mogli się poddać badaniu na obecność przeciwciał SARS-CoV-2. Dzięki temu dowiedzą się o przebytej lub trwającej chorobie COVID-19. Przedsięwzięciu patronuje Burmistrz Miasta Mława.


Laboratorium Synlab będzie do dyspozycji mieszkańców w godzinach 10:00-17:00. Od mieszkańców, którzy zdecydują się poddać badaniu, będzie pobierana krew, na której następnie zostaną wykonane testy w kierunku wykrywania przeciwciał anty-SARS-CoV2. Pacjent w krótkim czasie dowie się, czy przebył lub przebywa obecnie chorobę COVID-19 (często nie daje ona widocznych objawów – możemy chorować, nawet o tym nie wiedząc). Z wynikami badania będzie można się zapoznać na stronie internetowej lub w punkcie pobrań w przychodni Alfamed w Mławie.

– Ceny badań dla mieszkańców w tym dniu będą cenami promocyjnymi. Standardowa cena w punkcie pobrań za pakiet COVID-19 p/c IgG+IgA+IgM wynosi 210 zł, w czasie trwania akcji cena będzie wynosiła 180 zł – zapowiadają organizatorzy akcji. Już kilka dni przed jej rozpoczęciem mieszkańcom będą rozdawane ulotki z niezbędnymi informacjami na temat badań. Będzie je można także otrzymać podczas Białej Soboty.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wątpiąca
Wątpiąca
1 rok temu

A może te testy wyjdą podobnie jak u pacjenta w ciechanowski szpitalu . Niby był dodatni przed operacją A przecież leżał kilka tygodni już na neurologi . Odwiedzin przecież nie ma . Dopiero po ponownym teście wyszło że jest ok . .po co ten strach . I wydatek

mławianka
mławianka
1 rok temu

Powtórzę:
Czy te badania będą robione tymi trefnymi testami ministra Szumowskiego, które mają dokładność 15 – 20 %.??? – jeśli tak, to lepiej je sobie darować i 180 zł przeznaczyć na cele charytatywne, np. na pomoc Guciowi Tadrzakowi w powrocie do zdrowia, bo czeka go długa rehabilitacja albo na Orkiestrę Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka.

Mam jeszcze pytania:
kto sobie na tym kasę chce zbić?
Czemu burmistrz nas tak skubie, jaki ma w tym interes? Promocja? – taką promocje to niech sobie…

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  mławianka

Na innym portalu wyraźnie pisze:
„Przedsięwzięciu patronuje Burmistrz Miasta Mława. Laboratorium będzie do dyspozycji mieszkańców w godzinach 10:00-17:00.”

Hanka
Hanka
1 rok temu

Czuję się świetnie ! Tylko pusto w kieszeni , a tu nowy sposób na wyciąganie z nas resztek , gdyż nie wierzę w rzetelność takich badań . Wstyd mi za naszą władzę..

baran
baran
1 rok temu

Dięki naszemu kochanemu rządowi zarabiam 1500 zł. Ledwie na cleb mi starcza a tu taka promocja. Dziękuję wam jesteście fajni.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x