Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pod ratuszem za 180 zł zrobisz badanie na koronawirusa


30 maja na parkingu przy mławskim ratuszu będzie organizowana akcja pod hasłem „Biała Sobota”. W specjalnym namiocie laboratorium Synlab mieszkańcy będą mogli się poddać badaniu na obecność przeciwciał SARS-CoV-2. Dzięki temu dowiedzą się o przebytej lub trwającej chorobie COVID-19. Przedsięwzięciu patronuje Burmistrz Miasta Mława.


Laboratorium Synlab będzie do dyspozycji mieszkańców w godzinach 10:00-17:00. Od mieszkańców, którzy zdecydują się poddać badaniu, będzie pobierana krew, na której następnie zostaną wykonane testy w kierunku wykrywania przeciwciał anty-SARS-CoV2. Pacjent w krótkim czasie dowie się, czy przebył lub przebywa obecnie chorobę COVID-19 (często nie daje ona widocznych objawów – możemy chorować, nawet o tym nie wiedząc). Z wynikami badania będzie można się zapoznać na stronie internetowej lub w punkcie pobrań w przychodni Alfamed w Mławie.

– Ceny badań dla mieszkańców w tym dniu będą cenami promocyjnymi. Standardowa cena w punkcie pobrań za pakiet COVID-19 p/c IgG+IgA+IgM wynosi 210 zł, w czasie trwania akcji cena będzie wynosiła 180 zł – zapowiadają organizatorzy akcji. Już kilka dni przed jej rozpoczęciem mieszkańcom będą rozdawane ulotki z niezbędnymi informacjami na temat badań. Będzie je można także otrzymać podczas Białej Soboty.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wątpiąca
Wątpiąca
2 lata temu

A może te testy wyjdą podobnie jak u pacjenta w ciechanowski szpitalu . Niby był dodatni przed operacją A przecież leżał kilka tygodni już na neurologi . Odwiedzin przecież nie ma . Dopiero po ponownym teście wyszło że jest ok . .po co ten strach . I wydatek

mławianka
mławianka
2 lata temu

Powtórzę:
Czy te badania będą robione tymi trefnymi testami ministra Szumowskiego, które mają dokładność 15 – 20 %.??? – jeśli tak, to lepiej je sobie darować i 180 zł przeznaczyć na cele charytatywne, np. na pomoc Guciowi Tadrzakowi w powrocie do zdrowia, bo czeka go długa rehabilitacja albo na Orkiestrę Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka.

Mam jeszcze pytania:
kto sobie na tym kasę chce zbić?
Czemu burmistrz nas tak skubie, jaki ma w tym interes? Promocja? – taką promocje to niech sobie…

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  mławianka

Na innym portalu wyraźnie pisze:
„Przedsięwzięciu patronuje Burmistrz Miasta Mława. Laboratorium będzie do dyspozycji mieszkańców w godzinach 10:00-17:00.”

Hanka
Hanka
2 lata temu

Czuję się świetnie ! Tylko pusto w kieszeni , a tu nowy sposób na wyciąganie z nas resztek , gdyż nie wierzę w rzetelność takich badań . Wstyd mi za naszą władzę..

baran
baran
2 lata temu

Dięki naszemu kochanemu rządowi zarabiam 1500 zł. Ledwie na cleb mi starcza a tu taka promocja. Dziękuję wam jesteście fajni.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x