Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocne podpalenie auta w Nosarzewie Borowym


fot. ilustracyjne


Dziś, kilka minut po północy spłonął w Nosarzewie Borowym osobowy Ford Focus. Na miejsce pożaru przybyły trzy zastępy straży pożarnej: zastęp PSP z Mławy oraz zastępy OSP z Szydłowa i Piegłowa.

– Jak się okazało jeszcze przed przybyciem straży płonące auto ugasił wodą z ogrodowego węża właściciel pojazdu. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca pożaru i odłaczeniu akumulatora. Jako wstępną przyczynę pożaru uznano podpalenie. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi KPP w Mławie. Straty wstępnie oszacowano na 8 tys. zł – podaje st.kpt Jacek Dryll z PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x