Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak skutecznie korzystać z tarczy antykryzysowej? Webinaria dla biznesu


Już 26 maja rusza cykl 20 webinariów dla przedsiębiorców. Celem jest przeszkolenie właścicieli firm i menedżerów na temat tego, jak mogą maksymalnie i skutecznie wykorzystać narzędzia tarczy antykryzysowej.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Wideokonferencje będą odbywać się w każdy wtorek, środę i czwartek o godz. 13:00. Do spotkań będzie można dołączyć – bez rejestracji – poprzez stronę www.parp.gov.pl/tarcza. Tam też jest zamieszczony szczegółowy harmonogram i tematyka prezentacji. Udział w konferencjach jest bezpłatny.

Zachęta do uczestnictwa kierowana jest też do samorządowców, bo wśród tematów poruszane będą kwestie wsparcia lokalnych budżetów oraz zmiany w Prawie Zamówień Publicznych.

Pierwsza z zaplanowanych wideokonferencji, którą 26 maja o 13:00 zainauguruje Ministerstwo Rozwoju, będzie dotyczyła wsparcia dla branży turystycznej.

Po każdym wydarzeniu eksperci z zakresu prawa pracy, finansów, ekonomii i zamówień publicznych będą odpowiadali na pytania przedsiębiorców.

Wśród najważniejszych tematów cyklu wideokonferencji są m.in.:

– pozyskiwanie środków finansowych dla branży turystycznej (26 maja),

– wydłużony termin na złożenie zeznań przez przedsiębiorców i zapłaty podatków (27 maja),

– zrównoważone finansowanie – dlaczego i w jaki sposób dotyczy to mojej firmy? (16 czerwca),

– ochrona miejsc pracy i wsparcie przedsiębiorców z środków FGŚP i FP (18 czerwca),

– tarcza antykryzysowa – wsparcie z ZUS (23 czerwca),

– ułatwienia podatkowe w Tarczy Antykryzysowej (7 lipca),

– dopłaty do kredytów – pomoc dla firm dotkniętych kryzysem (8 lipca),

Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram webinariów: www.parp.gov.pl/tarcza.

Partnerami akcji są m.in.: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Polski Fundusz Rozwoju, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

źródło: PARP

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x