Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tragiczny wypadek pod Gołyminem. Zginął 74-letni mężczyzna


fot. ilustracyjne

Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj ok. godz. 17:56 w miejscowości Nasierowo Dolne gm. Gołymin Ośrodek. W wypadku zginął 74-letni kierowca.

Wczoraj tj. 20 maja ok godz. 18:56 w miejscowości Nasierowo Dolne na prostym odcinku drogi doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 74-letni mieszkaniec Ciechanowa, kierujący samochodem m-ki Fiat, który poruszał się w kierunku Ciechanowa z nieustalonych przyczyn zjechał na prawą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo.  W wyniku odniesionych obrażeń ciała, mężczyzna zmarł.

autor: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Szanowny Panie/Pani dziennikarzu. W jednym zdaniu piszesz o godz. 17:56, a w innym podajesz godz. 18:56…
Paranoja i brak ścisłości. Z takim podejściem do dziennikarstwa to lepiej idz kapustę pielić…

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jesteś takim perfekcjonistą? – nigdy nie zdarza ci się wcisnąć na klawiaturze klawisza obok?
Fakt – tekst winien być sprawdzony przed publikacją, ale nie przesadzajmy. Można zwrócić uwagę w taki sposób, żeby czytelnicy twojego komentarza nie musieli widzieć. Wystarczy napisać: proszę nie umieszczać mojego komentarza i po sprawie.

ojtam
Gość
ojtam

chyba uwaga nie pod tym adresem? jest podpisany autor KPP ciechanów, czy mają już iść pielić kapustę? 🙂

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Dziennikarz jest po to, aby podawać rzetelne informacje. Twierdzicie, że jak powiela inny tekst, to nie musi go weyfikować? Przestańciekomę kompromitować.
Niektórym policjantom przydałoby się dla odmiany i do ochłonięcia popielić kapustę…..

ojtam
Gość
ojtam

Dla mnie osobiście nie ma to większego znaczenia wypadek był o 17:56 czy 18:56. Jeśli ci Anomimowo do czegoś to potrzebne, to słusznie się domagaj. Przy okazji proponuję sprawdź interpunkcję tekstu, może też przecinki są lunb nie są właściwie postawione. A co do kapusty, jak chcesz to i ja chętnie popielę jakiś zagonik, tak z życzliwości