Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spłonął opel na parkingu pod lasem


Dziś, około godziny 2:12 spłonął Opel Astra stojący na parkingu przy Alei Marszałkowskiej i Kopernika. To poobijane auto, stało na tym parkingu już wcześniej.  Gdy strażacy dotarli na miejsce, auto było objęte pożarem całkowicie. Po ugaszeniu, wstępnie straty oszacowano na ok. 5 tys. zł. Działania gaśnicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Kilka lat temu na tym samym parkingu też auto spłoneło.

Bolo
Gość
Bolo

Witam, jeszcze może miasto mogło by się zająć wrakiem jaki stoi na ul. Warszawskiej niedaleko sklepu ” Czaplickiego”.