Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od czerwca koncerty online z Miejskiego Domu Kultury


Już od przyszłego miesiąca wszyscy internauci będą mogli korzystać z przygotowywanych przez mławski MDK koncertów online. Zobaczymy i usłyszymy artystów wykonujących muzykę klasyczną, ludową, poezję śpiewaną i piosenkę kabaretową, bluesa czy rocka. Na ich realizację nasza placówka pozyskała 25 tys. zł w ramach programu „Kultura w sieci”.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


W ramach wspomnianego programu 60 mln zł ze środków Narodowego Centrum Kultury przeznaczono na działania kulturalne online. Pula pieniędzy została rozdysponowana pośród 1182 podmiotów, które pomyślnie przeszły etap eliminacji. W gronie nagrodzonych znalazł się również Miejski Dom Kultury w Mławie.

Zaplanowane występy można będzie oglądać na stronie internetowej instytucji, w social mediach oraz na stronach partnerów samorządowej instytucji kultury.

Zorganizowane przez Miejski Dom Kultury koncerty będą dostępne bezpłatnie dla wszystkich użytkowników internetu. Instytucja zamierza emitować materiały od przyszłego miesiąca.

źródło: UMM

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x