Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zdjęcia, wspomnienia, książki i wiersze. Dla Jana Pawła II


18 maja 2020 roku przypada 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły /św. Jana Pawła II/.  Jan Paweł II wskazywał, jak dzieci i młodzież są mu bliscy. Widział w nich przyszłość, szukał ich i z wzajemnością ukochał. Często rozmawiał.

Sprzedam Piec


Wiedział jak ważna jest troska o ich rozwój, stawianie wymagań, szacunek dla zdrowia i życia oraz tworzenie wspólnoty. 

Podejmując to wyzwanie i pragnąc wyrazić wdzięczność Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II za to, czego dokonał, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 wykonali plakaty, wspólne, rodzinne zdjęcia oraz napisali wiersze o życiu Karola Wojtyły.

źródło i fot.: SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x