Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława pamiętała o 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły


Niezależnie od światowego uznania, papież Jan Paweł II od 2003 roku pozostaje honorowym obywatelem miasta Mława. I choć ograniczenia społeczne związane z koronawirusem pokrzyżowały plany bardziej uroczystego uczczenia 100. rocznicy jego urodzin, to jednak Mława pamiętała.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Pod pomnikiem Jana Pawła II w centrum miasta kwiaty i znicze składali zwykli mieszkańcy, ale też organizacje, stowarzyszenia i szkoły, m.in. wśród nich znalazła się SP nr 1, delegacja Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Mławskiej, czy przedstawiciele Nowej Lewicy i posła Arkadiusz Iwaniaka.

Dwuosobowe warty honorowe przed pomnikiem zorganizowało Stowarzyszenie Pontyfikat Jana Pawła II, a pełnili ją członkowie stowarzyszenia i innych organizacji, jak też przedstawiciele samorządu.   

Od godziny 10.00  do 18.00 z głośników przy pomniku były odtwarzane piosenki i pieśni oraz pamiętne wypowiedzi z pielgrzymek papieskich. Na zakończenie obchodów mławskiego dnia 100-lecia urodzin JP II, o godz. 18.00 w Kościele Św. Trójcy w Mławie, odprawiona została uroczysta msza św. z błogosławieństwem relikwiami Św. JP II.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
43 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
every
every
11 miesięcy temu

Co do 8 mln osób głosujących na PIS:
– ponad 3,6 mln dzieci objętych jest programem 500 plus.
– w Polsce jest 9,3 mln emerytów i rencistów, którzy dostają 13-tą emeryturę.

Z powyższego zestawienia wyraźnie widać, że i tak nie wszyscy, którzy są beneficjentami tego rozdawnictwa PIS (nie mówię, że to są złe działania, ich kontekst jest zły) dali się przekupić i nie wszyscy są sprzedajni.
Dodajmy tylko 3 mln rodziców pobierających 500plus do liczby emerytów i rencistów, to otrzymujemy ponad 12 mln osób, a na
PIS w ostatnich wyborach parlamentarnych głosowało koło 8 mln osób.

Jest więc nadzieja po ostatnich wydarzeniach w Warszawie, po zachowaniu granatowych służb mundurowych, czyli funkcjonariuszy PIS, po zniszczeniu radiowej „Trójki” przez PIS za piosenkę Kazika ” Twój ból jest większy niż mój”, że rządy PIS się skończą jak każde inne.

Tyle, że miejmy nadzieję nikt nie będzie stawiał grubej kreski i rozliczy tych co obecnie są u władzy i to dokładnie rozliczy

– za tę cenzurę

– za gwałt na polskim społeczeństwie, za użycie siły i gazu podczas pokojowych protestów nie tylko na wobec protestujących ale i wobec przechodniów za to, że znaleźli się w nieodpowiednim miejscu o niewłaściwej porze

– i za wiele innych poważnych nadużyć.

Odbiegliśmy od tematu, ale to wina Hemiego.

Xawery
Xawery
11 miesięcy temu
Reply to  every

Szanowna Pani every, doceniam Pani wyjasnienie, ktore moze dotrzec do wiwlu ludzi, ktorzy odwiedzaja portal, z jesntm wyjatkiem , to na pewno nie dotrze do Pana KRZYSZTOFA. BRU…….A, ktory posluguje sie nickiem Hemi, i jeszcze nie tak dawno w czasach slusznie ze juz minęły, byl bardzo aktywnym dzialaczem mlodziezowym. A dziś, jest zagorzalym sympatykiem PIS, i wiernym synem kosciola. Dla MNIE i nie tylko dla mnie, zagadka jest jak to ludzie POTRAFIĄ sie zmienić, aby tylko znalesc się w nurcie DZIAŁAŃ, jedynie slusznej partii PIS, a jeszcze tak nie dawno, Hemi poprzez swoje dzialanie, opóźnil, budowę drogi 7, jesli Hemi, będzie nas dalej karmil swa ideologia, pisowskich oszołomów== to trzeba bedzie odkrywac jego zaslugi z tamtych minionych lat– gdzie takze byl wiernym slugusem, i aktywista, a teraz zasmieca portal swym pisowskim przekazem.

J-23
J-23
11 miesięcy temu

Lata 80-te , lata mojej młodości, łza się oku kręci ale w życiu nie przypuszczałem, że powróci ich duch: ZOMO znów pałuje a Lista przebojów Trójki ponownie cenzurowana. Jprdle… to się nie dzieje! Znowu mamy I sekretarza partii ponad premierem i prezydentem (przewodniczącym rady państwa wówczas). Poza trybem, poza prawem. A młodzież nic a nic o tym nie wie i nie czuje. Dlaczego nie uczymy ich historii najnowszej, o tamtych latach? Ale 2 godz. tyg. religii już tak? Osobiście zadbałem i mój najstarszy rozumie. Ale mówi, że jego rówieśnicy nie mają bladego pojęcia. Stąd brednie JK, że LK kierował Solidarnością padają na podatny grunt. Co poszło nie tak i dlaczego, liberalne elity IIIRP? Jak można było to zrobić naszym dzieciakom? „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”, więc nie możecie usprawiedliwiać się, że nie zdawaliście sobie sprawy

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu
Reply to  J-23

Jest tylko mała różnica, tak niewielka, że prawie niedostrzegalna w świetle tak doniosłych problemów jak perypetie jakiejś radiowej listy przebojów (!).

Reżim I sekretarza i rady państwa został przyniesiony na sowieckich bagnetach i na sowieckiej armii i jej bazach się opierał do samego końca.

Natomiast Dobra Zmiana, nieliberalna i wręcz antyliberalna, zgadza się, została poparta rok temu przez 8 milionów ludzi, Polaków z Polski.

Dobra zmiana ma mandat zaufania od ludzi i ten mandat realizuje.

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Dobra Zmiana wybrana przez 8 miluonow, wsrod ktorych jestes ty Hemi, a ci ludxzie lacznie z toba, to sa platne pacholki KACZYNSKIEGO ktorzy rujnuja KRAJ

Pola
Pola
11 miesięcy temu

Po tym co aparatczycy dobrej zmiany zrobili z moim radiem Trójką , urodziny Papieża nie były dla mnie świętem.

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu
Reply to  Pola

Chcesz porządnej muzyki Kazika posłuchaj to sięgnij po „Tatę Kazika”, a nie po tego gniota, od którego zaczęła się burza w szklance wody – afera trójkowa.

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Piątkowa lista przebojów to była przysłowiowa kropka nad „I”
PIS wykończał ten program od 2015 roku, powoli, ale bez najmniejszej przerwy, wyrzucał dobrych dziennikarzy, inni odchodzili w proteście, a to co co PIS z „Trójką” zrobił w sobotę to nawet zatwardziałym komunistom by do głowy nie przyszło.
To jest CENZURA gorsza niż za czasów PRL.
PIS sam sobie strzelił w kolano.
Słupki budynia zaczęły spadać na łeb, na szyję i dobrze wam.

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Nie słuchałem 3PR ani w czasach komuny ani w ubiegłych latach, to zdaje się niszowa stacja, towarzystwo wzajemnej adoracji głównie; niemniej dziennikarze, którzy odeszli, zakładają własny projekt – rado Nowy Świat więc wkrótce Twój ból Mławianka po rozstaniu z Trójką zostanie ukojony i usłyszysz wszystkie te głosy nie na zasadzie projekcji, ale w realu :).

No i skoro PiS przywraca cenzurę i reaktywuje urząd na Mysiej, to może ten, co tak tu się naprasza na znalezienie jakiejś roboty załapie się tam wreszcie i przestanie truć?

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Sławna „trójka” to niestety, Hemi, radio nie dla ciebie i nie dla takich jak ty, to było zawsze radio dla inteligentnych, mądrych ludzi. dlatego partia PIS je prześladuje.
To radio zawsze uwierało, za komuny też uwierało i jaka by by nie była opcja polityczna zawsze uwierało. Jednak nikt nie poważył się zniszczyć tego programu, ale PIS zniszczy na swojej drodze wszystko jak taran. PIS jest ślepy i głuchy. PIS odbiera Polakom wolność.

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Jasne, Trójka jest dla inteligentnych, nowoczesnych, otwartych, Europejczyków, nie dla takich z zaścianka, toteż nawet nie próbuję ustawiać częstotliwości w odbiorniku:).

I zawsze uwierało – no najbardziej podczas kuriozalnej akcji, pośmiewiska na cały świat, „Orzeł może”, kiedy że śmigłowców zrzucano ulotki z oskarżeniami ludzi Polsce, że są smutasami i powinni się rozweselić (!), a w ramach rozweselającego dodatku zaserwowano czekoladowego orła, który potem zjełczał (!).

Fan dobrej muzy
Fan dobrej muzy
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

No cóż, Hemi, gusta słuchaczy „Trójki” bardzo się różnią od gustów słuchaczy i widzów TVPIS.

Słuchacze „Trójki” nie podniecają się byle czym i disco polo wraz z Zenkiem to dla nich kicz, bezguście.

Ja też już nie słucham „Trójki. Zniszczyliście ją, ale dzięki temu wasze notowania też spadają.

Brawo wy!!!

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu

A jaka to jest dobra muza? Ten gniot Kazika, od którego rozkręciła się cała afera, która jest burzą w szklance wody? Litości! Kazik miał dobre momenty w karierze, ale od jakiegoś czasu jest wtórność i przeciętność..

Disco polo nie trawię, proszę mi tego nie wmawiać.

Niemniej nie trawię też tej pseudoezoteryczności i pseudoelitarności, jaka dominowała przez lata w PR3.

Między „Trójką”, a disco-polo jest spora przestrzeń, ośmielę się zauważyć.

Anonim
Anonim
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Jedyne, co mogło w tej akcji zaszkodzić to fakt, że ktoś z uczestników zje za dużo czekolady. Wam się wydaje, że wszystko, co „Narodowe”, „Państwowe” musi mieć wzdęcia i zadęcie, a wystarczy żeby było profesjonalne
.Niestety w Polsce można świętować tylko na kolanach, paląc znicze i składając wieńce, ewentualnie maszerując z racami z nacjonalistycznymi hasłami na ustach.

Ciekawski
Ciekawski
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Droga Mławianko, pisząc tak wpisujesz się w rolę jaką Ci przydzielili mocodawcy Hemiego. Chcą nas podzielić nawet muzyką. A o gustach się nie dyskutuje. A oni chcą, żebyśmy się kłócili i ich zwycięstwo opiera się na napuszczaniu jednych na drugich. Cała idea czerwonej rewolucji oparta była właśnie na nienawiści, na jej ciągłym podsycaniu. A oni wzorce czerpią całymi garściami z tamtych czasów. Co prawda Hemi robi to za pieniądze, więc jemu to obojętnie, co będzie mówił, ale taką słuszną linię obrała partia i jej się trzyma.

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu
Reply to  Ciekawski

Mocodawcy Hemiego dzielą naród polski od 5 lat. Czyżby to umknęło Twojej uwagi, „Ciekawski”. Oni to robią świadomie, jawnie, z premedytacją, bo skłóconym narodem lepiej się steruje.
Mam nadzieję, że po ich ostatnich wyczynach dużo osób jednak przejrzało na oczy.

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

A ta wasza klika, która piąty już rok nie może pogodzić się z tym, że wyborcy odsunęli ją od koryta, nie dzieliła narodu?

Nie było nagonek na „moherowe berety”, „sektę smoleńską”, na „ciemnotę PiS-owską”, nie było wyrzucania dziennikarzy takich jak S. Janecki czy R. Ziemkiewicz z mediów publicznych?

Przez kilka lat trwania w opozycji nie chciało się wam żadnego programu opracować na rzecz ludzi, jedyny wasz pseudo-program to „nie dla PiS” i „wyPAD2020”, tylko negacja, żadnej treści.

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Prawda boli prawda w oczy koli.
Ciemnota pisowska była i jest. Moherowe berety od rydzyka także.
Sekta smoleńska z macio… na czele też – zgarniają kasę i jakoś z tym zamachem nie mogą sobie w żaden sposób poradzić. Utknął w ostrym cieniu mgły, ale sekta smoleńska cały czas od 10 lat dostaje co miesiąc kasę. To jest zamach ale na nasze pieniądze.

Ciekawski
Ciekawski
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Dokładnie. A my im pomagamy, angażując się w podziały, jak lemingi.

Ciekawski
Ciekawski
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Bardzo chętnie. Masz Hemi jakieś dojścia? Może dawni koledzy z PZPR? I przy okazji, ten twój nick, Hemi, to niby pół czego? A jeśli chodzi o niszowość Trójki. Jestem z małej wioski, i to radio było jedynym sposobem żeby posłuchać dobrej muzyki. I nie dziel ludzi, jak twoi przełożeni mają w zwyczaju, bo „dziel i rządź” do niczego dobrego nie prowadzi

Ciekawski
Ciekawski
11 miesięcy temu

To jest ciekawostka. Z jednej strony: „Nie stawiajcie mi pomników. Zróbcie coś dobrego dla ludzi” – cytat, powtarzany jak mantra. w wielu odmianach, do którego nigdzie nie mogłem znaleźć źródła.
A z drugiej strony papież, który sam inicjuje przywiezienie swojego pomnika i postawienie go w Krakowie.
Pomnik papieża w Niegowici, poświęcony przez samego papieża 🙂
Trochę się gryzą te dwa obrazki. Zwłaszcza jak się poczyta opinie o papieżu nie przesłonięte zasłoną „wielkiego” człowieka. Polecam:
„Santo? Dubito…” oraz „Karol Wojtyła wielki obskurantysta”. Również tekst byłego księdza Giovanniego Franzoni — „Dlaczego Wojtyła nie jest świętym?”. Zupełnie inny obraz od promowanego tak nachalnie w Polsce się wyłania.

Rozrzutność propagandowa
Rozrzutność propagandowa
11 miesięcy temu

A my pamiętamy kiedy Papież mówił żeby nie budować mu pomników.

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu

Żeby raczej zamiast budować pomniki, zapoznać się ze Słowem Bożym.

Przy czym jedno nie wyklucza drugiego, jak wiadomo.

Ciekawski
Ciekawski
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Z czyim słowem?

Anonim
Anonim
11 miesięcy temu
Reply to  Ciekawski

Pewnie Hemiemu chodziło o słowo kościoła katolickiego. Przecież wszyscy bogowie to wytwór ludzi. Ludzie od zarania dziejów starali się w coś wierzyć. Ich bogowie zmieniali się wraz z rozwojem cywilizacji.

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Słowo Boże – Ewangelia. Jedyne i niepodważalne.

Radzę zapoznać się.

Ciekawski
Ciekawski
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

A gdzieś słyszałem. Ale to starocie straszne. A tak z ciekawości, za czasów komuny to można to było czytać? I który bóg to napisał? Bo tylu ich jest, że się gubię.

Ciekawski
Ciekawski
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Według różnych szacunków istnieje od 4200 do 10 000 religii. Samych wyznań chrześcijańskich jest ok. 41, i jak tu się nie pogubić. A i tak moja jest najmojsza 🙂

TO=JA
TO=JA
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Hemi / krzysztof. BR./, no i coz ci dala.ta EWANGIELIA jak byles DURNIEM TAK NIM ZOSTALAS. POWINIENES WIEDZIEC ZE Z CIEMNIAKA, NIE ZROBISZ NAUKOWCA.

snikers
snikers
11 miesięcy temu
Reply to  Ciekawski

Gestapo na sprzączkach pasów miało napis „Gott mit uns” (Bóg jest z nami).

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
11 miesięcy temu
Reply to  snikers

A co z tego wyszło w 1939 to wiemy, z podręczników historii, tylko nie tych ktore czyta Marszałek WITEK, ktora powiedziala że juz przed wojna czytala o KATYNIU!#

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
11 miesięcy temu
Reply to  Ciekawski

Ciekawski== nie wiesz z czyim slowem , tego ktory o tym pisze i mami nas tymi swoimi postami, CZYLI HEMIEGO !!!

TO=JA
TO=JA
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Panie Krzysztofie.Br.== czyli Hemi, tyle ludzie Pana prosza niech pan przestanie prawic te swoje moraly, aż nie do wiary, jak mozna w pana przypadku szybko zalozyc inna marynarkę, i z aktywnego działacza za czasowx jak pan teraz mowi KOMUNY, stac sie takim medrcem, i wyznawco prawicowej pisowskiej ideologi, i poznawaniem SLOWA BOŻEGO, a ktore wcześniej do Pana nie docieralo.?????

Anonim
Anonim
11 miesięcy temu
Reply to  TO=JA

Przecież rządy PIS to powrót do czasów PRL, tyle że w jeszcze gorszym wydaniu.
Jeszcze gorzej zeszmacili publiczne radio i publiczną telewizję.
Wszędzie cenzura.
Wszędzie jest tylko jedna prawda – prawda PIS a nie prawda obiektywna.
Upartyjnili czy zeszmacili policję.
Jak maliniak zostanie na następną kadencję, to nawet nie „poszczekasz” sobie na tym portalu, bo zaraz dobiorą ci się do skóry, a tego w Polsce nawet za komuny nie było.

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Policja lepiej nie miała się jak za Dobrej Zmiany.

Przestała być wykorzystywana do antynarodowych akcji jak np. prowokacji przeciw Marszowi Niepodległości 11 XI.

Co do tej cenzury, nie rozśmieszaj mnie, wpuszczają do mediów publicznych tych waszych gierojów z POKO i innych, a że kompromitują się co krok swoimi błazeństwami jak dzisiaj niejaki Borysław, to już ich sprawa.

Oni z opozycji sami nie wiedzą o co im chodzi. Przed wyborami planowanymi na 10 V histeryzowali, że listonosze śmierć roznoszą.

Gdy zgodnie z ich życzeniem wybory odwołano, zaczęli zapowiadać, że rozliczą tych, którzy ich nie przeprowadzili (!).

W pajacowaniu są dobrzy, w niczym więcej.

TVP publiczna przeszkadza im dlatego, że nie przykrywa ich niestających kompromitacji i weryfikuje gołosłowne obietnice tudzież totalne kompromitacje, np. „Człowieka-Awarii” z Warszawki, który zastąpił skompromitowaną nieudolnością MKB, do której na koniec nie przyznawała się już nawet własna partia :):):).

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Boże widzisz i słyszysz … i nie grzmisz…
„Policja lepiej nie miała się jak za Dojnej Zmiany”
Co ty człowieku piszesz o Kaziku, on dopiero co przejrzał na oczy (chwała mu że jednak przejrzał). Kazik był sympatykiem PIS przez długie lata.
TVP to nic innego jak bol…cka PROPAGANDA. Większe zakłamanie jest tylko w samym PIS.
Zawsze ktoś jest winien, a to wina Tuska, a to wina totalnej opozycji, a jak rządy się zmienią to taki jeden pisowiec z drugim pisowcem i razem z hemim pójdą za kratki.
Wolę człowieka awarię czy człowieka z empatią niż maliniaka-długopisa wiecznie na kolanach, a jak nie na kolanach to plotącego głupoty w ostrym cieniu mgły

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Policja i generalnie służby mundurowe zostały docenione przez Dobrą Zmianę, również w tym aspekcie prozaicznym, ale istotnym, czyli materialnym.

Za czasów PO-PSL państwo cofało się, szansę na rozwój, i to nierównomierny bo faworyzujący najbogatszych i (vide afera reprzywatyzacyjna) dostawały tylko duże miasta, natomiast w Polsce powiatowej i gminnej posterunki policji były likwidowane, podobnie jak placówki pocztowe.

PiS zatrzymał to, zatrzymał ten regres. Komendy policji są przywracane w małych miejscowościach, podobnie jak placówki pocztowe.

Innym przykładem dowartościowania służb mundurowych oraz rozwoju wspólnot lokalnych są Wojska Obrony Terytorialnej, które położyły olbrzymie zasługi w walce z koronawirusem, m.in. żołnierze WOT wspomagali Straż Graniczna w kontroli na granicach, oddawali krew, wspomagali służby medyczne, wspaniała robota i wyrazy uznania dla twórcy WOT, min. Macierewicza.

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

No właśnie – przekupstwo to wasza broń i wasz atut, ale nie wszyscy policjanci są i tak za po waszej stronie, co mnie niezmiernie cieszy.
Przykupujecie wszystkich liczących się kaską. Cóż, policja to dziś funkcjonariusze PIS, stracili w ostatnich dniach cały swój szacunek na który pracowali długie lata.

Ech, szkoda z tobą dyskutować trollu pisowski, bo ty piszesz za pieniądze i do ciebie żaden argument nie dotrze, chyba że ktoś da ci więcej. Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli. Brzydzę się takimi.

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Ty będziesz prawicy przekupstwa zarzucać? Policjantów nikt nie przekupuje, otrzymują wynagrodzenie za niełatwą pracę.

To PiS ustanowił urząd antykorupcyjny – CBA i walczy z przestępstwami łapówkarskimi.

To wasze „wolne sądy” które uniewinniały jawnych łapówkarzy, a były twarde dowody, nagranie, jak gwiazda opozycji bierze kasę za prywatyzacje w służbie zdrowia.
Inny kombinator również wypuszczony z aresztu, próbuje zgrywać „ofiarę prześladowań PiS”, czysta błazenada.
O „doktrynie Nejmanna” słyszałaś?
O tym gościu od kopert nie chce mi się nawet już pisać, każdy może sobie obejrzeć jego popisy, bo koleś ma mocne parcie na szkło.

Ciekawski
Ciekawski
11 miesięcy temu
Reply to  TO=JA

I w dodatku nie chce powiedzieć, gdzie można parę groszy dorobić za te komentarze, bo przecież on nie z tych co to za darmo się udzielają 🙂 A ja chętnie. Każdą opcję polityczną opluję, za odpowiednią kwotę.

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
11 miesięcy temu
Reply to  Ciekawski

Ciekawski. Raczej sie nie dowiesz Hemii to taki czlowiek ze mozesz mu pluc w oczy, a on bedzie mowil ze deszcz pada.

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu
Reply to  Ciekawski

Widzisz Ciekawski i tym się różnimy, ja nie jestem szują i żadnej opcji politycznej nie mam zamiaru opluwać za pieniądze. Nie jestem sprzedajną s.uką. Nie podobały mi się z pewnych względów rządu PO/PSL i mówiłam o tym otwarcie.
To co robi w tej chwili pis to jest już przekroczenie wszelkich granic zdroworozsądkowych, rządy PO/PSL to była mała pestka (można ją było przełknąć) wobec tego co się dzieje dziś (to jest nie do przełknięcia).

Ciekawski
Ciekawski
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

I bardzo dobrze. Coraz mniej tych niesprzedajnych.

43
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x