Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto wznawia bezpośrednie porady prawne i psychologiczne


Urząd miasta zaprasza do skorzystania z usług, inicjatyw, wydarzeń organizowanych w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii  dla Miasta Mława już w sposób tradycyjny. Od poniedziałku, 18 maja będzie można spotkać się z psychologiem oraz prawnikiem w formie bezpośrednich spotkań.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Doradztwo prawne

Prawnicy przyjmują:

  • w lokalu przy ul. Mariackiej 20 (wejście od strony plebanii Parafii Matki Bożej Królowej Polski)  w każdy wtorek od godz. 14.30 do godz. 16.30
  • w lokalu przy ul. Padlewskiego 13, w każdą środę od godz. 15.00 do godz. 17.00

oraz pod numerem telefonu 604-134-984.  

Wsparcie psychologiczne

Jeżeli czujesz, że nie potrafisz sam poradzić sobie z rozwiązaniem problemu, jeśli zmagają się Państwo z kłopotami odbierającymi radość i spokój, a pomimo wysiłków nie udaje się ich rozwiązać, być może jest to dobry czas na zasięgnięcie specjalistycznej pomocy.

Ze wsparcia psychologa możemy skorzystać w dwóch miejscach:

  • przy ul. Padlewskiego 13, w każdy czwartek od godz. 14.30 do godz. 18.30
  • w lokalu przy ul. Mariackiej 20 (wejście od strony plebanii Parafii Matki Bożej Królowej Polski), w każdy wtorek od godz. 16.00 do godz. 18.00.

Aby umówić się z psychologiem na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 23 654 56 38 w. 411.

Przypominamy, że nadal do dyspozycji pozostają adresy e-mail pod które można wysłać wiadomość, opisującą Twój problem. Psychologowie odpowiedzą na każdy kontakt, zasugerują rozwiązanie, udzielą porady.

Prosimy pisać na adres: [email protected], bądź [email protected].

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x