Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Barka, piosenki, wiersze i film dla Jana Pawła II w KSP


18 maja przypada 100. Rocznica urodzin Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II. Z tej okazji uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej przygotowali plakaty okolicznościowe, zaśpiewali Barkę. Najmłodsi przygotowali kolorowanki, a także pamiątkowe medale z Janem Pawłem II. Starsi zagłębiali się w treść słów tego wielkiego Polaka. Stulecie urodzin Papieża stało się też inspiracją do powstania filmu o Janie Pawle II , który można obejrzeć na szkolnym fb.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Nadesłane: KSP Mława

 

Zobacz także:

Zdjęcia, wspomnienia, książki i wiersze. Dla Jana Pawła II

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Julia
Julia
11 miesięcy temu

Piękna inicjatywa…
Wyrazy uznania za taki piękny wizerunek szkoły.

Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy temu
Reply to  Julia

Szkoła Katolicka i wszystko jasne…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x