Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Barka, piosenki, wiersze i film dla Jana Pawła II w KSP


18 maja przypada 100. Rocznica urodzin Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II. Z tej okazji uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej przygotowali plakaty okolicznościowe, zaśpiewali Barkę. Najmłodsi przygotowali kolorowanki, a także pamiątkowe medale z Janem Pawłem II. Starsi zagłębiali się w treść słów tego wielkiego Polaka. Stulecie urodzin Papieża stało się też inspiracją do powstania filmu o Janie Pawle II , który można obejrzeć na szkolnym fb.

elektryk Mława
Reklama


Nadesłane: KSP Mława

 

Zobacz także:

Zdjęcia, wspomnienia, książki i wiersze. Dla Jana Pawła II

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Julia
Julia
5 miesięcy temu

Piękna inicjatywa…
Wyrazy uznania za taki piękny wizerunek szkoły.

Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu
Reply to  Julia

Szkoła Katolicka i wszystko jasne…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x