Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Koronazasiłek” wyniesie 1200 zł


Jest zapowiedź podniesienia kwoty zasiłku, jaki otrzymują osoby bezrobotne. Według premiera Morawieckiego, taki zasiłek ma wzrosnąć do kwoty 1200 zł. Będzie także dodatkowy 3-miesięczny zasiłek dla osób tracących pracę. Ten ma wynosić 1300 zł.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Obecnie kwota zasiłku, na jaką może otrzymać bezrobotny w ciągu pierwszych 90 dni, to 861,4 zł brutto. Po trzech miesiącach kwota zasiłku wynosi 676,4 zł brutto. Taki zasiłek przysługuje osobom, które były zatrudnione co najmniej 12 miesięcy w ciągu ostatniego półtora roku i zarejestrują się w urzędzie pracy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x