Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwunasty przypadek koronawirusa w powiecie przasnyskim. Mężczyzna o zakażeniu dowiedział się przypadkiem


16 maja zdiagnozowano 12. przypadek koronawirusa na terenie sąsiedniego powiatu przasnyskiego.  Zakażonym jest mężczyzna w sile wieku z terenu gminy Krasne, który o zakażeniu dowiedział się przypadkiem.


– Wynik dodatni stwierdzono w szpitalu w Warszawie jako badanie przesiewowe przed przyjęciem do szpitala na planowy zabieg – poinformowała nasz portal dyrektor przasnyskiego Sanepidu Maria Śliwińska.

Starosta Krzysztof Bieńkowski z kolei informował, że zakażonym jest 65-letni mężczyzna, który nie ma objawów i czuje się dobrze.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Incognito
Incognito
1 rok temu

Dużo zdrowia dla Pana.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x