Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejna sieć handlowa ostrzega przed oszustami


Pisaliśmy niedawno o ostrzeżeniu przed oszustami podszywającymi się pod jedną ze znanych sieci handlowych. Teraz kolejna zamieściła na swojej stronie ostrzeżenie dla klientów. Nie dajmy się skusić możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych).

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


W ostrzegawczym komunikacie sieci Kaufland czytamy m.in:

„W związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości mailowych i SMS zawierających nieprawdziwe informacje o możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych) rzekomo oferowanych przez sieć Kaufland, informujemy że nasza firma nie prowadzi tego typu działań, ani tym bardziej nie współpracuje z jakimkolwiek podmiotem w tym zakresie.

Treść tych wiadomości w sposób mylący sugeruje, że są one wysyłane przez Kaufland. W szczególności podmioty rozsyłające te informacje bezprawnie posługują się logo Kauflandu oraz innymi elementami graficznymi charakterystycznymi dla marki Kaufland, a w wybranych przypadkach także marki  PAYBACK.

W przypadku otrzymania  tego typu  wiadomości sugerujemy zachowanie szczególnej ostrożności przede wszystkim w zakresie udzielania tym podmiotom jakichkolwiek informacji czy też przekazywania danych osobowych”

Pamiętajmy więc o szczególnych zasadach ostrożności, gdy trafia nam się „niepowtarzalna okazja” szybkiego i łatwego wzbogacenia się.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x