Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od dziś wznawia działalność muzeum. Obowiązują reżimy sanitarne


W piątek (15 maja) swoje podwoje otwiera dla zwiedzających Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie. W placówce będzie się mogło znajdować jednocześnie do 10 zwiedzających – zwiedzanie w grupach zorganizowanych jest zawieszone do odwołania.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


W czasie epidemii COVID-19 muzeum będzie czynne w piątki i soboty od 9:00 do 13:00, we wtorki i czwartki od 9:00 do 15:00 oraz w środy od 9:00 do 14:00 (ostatnie wejście na wystawy stałe jest możliwe najpóźniej na 45 minut przed zamknięciem placówki).

Zwiedzający będą zobowiązani do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego zgodnie z REGULAMINEM opublikowanym przez MZZ (m.in. zachowywać dystans co najmniej 2 m od siebie, zakrywać usta i nos oraz dezynfekować ręce przed wejściem w strefę kas, a następnie w strefę zwiedzania). W szatni będzie można zostawiać jedynie parasole (dopuszcza się wchodzenie do sal w okryciu wierzchnim). Wszelkich informacji dotyczących wystaw udzielą pracownicy muzeum.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x