Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koledzy okradzionego pilota LPR apelują o pomoc!


W Warszawie 12 maja skradziono samochód pilota śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W bagażniku był sprzęt LPR oraz licencja pilota. Choć sprawców szuka policja, to LPR w mediach społecznościowych apeluje o pomoc internatów w tej sprawie.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


– Złodzieje, którzy ukradli samochód naszego kolegi zapewne już zauważyli, że w jego bagażniku znajdował się sprzęt Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i licencja pilota. Przedmiotów tych nie da się niezauważalnie sprzedać, ani wykorzystać poza HEMS (baza Śmigłowcowej Służby Ratownictwa Medycznego). Dlatego prosimy – jeśli nie możecie zwrócić/porzucić samochodu (Honda CRV, szary metalik, szachownica lotnicza na klapie bagażnika), to chociaż ODEŚLIJCIE SPRZĘT bez którego nie możemy latać! – piszą lotnicy.

Jednocześnie zapewniają anonimowość sobie, która zwróci sprzęt i dokumenty lub przekaże ważne informacje pozwalające na ich zlokalizowanie.

Listy i maile można kierować na adresy:  Księżycowa 5, 01-934 Warszawa i E-mail: [email protected]

źródło: LPR

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x