Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rusza kolejny nabór wniosków w ramach tzw. tarczy antykryzysowej dla przedsiębiorców


Powiatowy Urząd Pracy ogłosił termin rozpoczęcia kolejnego naboru wniosków o pomoc w ramach tzw. tarczy antykryzysowej Rozpocznie się on od wtorku 19 maja. W zamkniętej już pierwszej turze naboru wniosków powiat mławski miał do rozdysponowania 20 mln zł na wszystkie formy pomocy. Teraz otrzymał jeszcze dodatkowe 16 mln zł.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


W ogłoszonej właśnie drugiej turze naboru wniosków o pomoc przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie części kosztów wynagrodzenia pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenie społeczne.

Mikroprzedsiębiorcy tak jak poprzednio mogą liczyć na niskooprocentowaną pożyczkę, a   przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną niezatrudniające pracowników – na dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Na dofinansowanie części kosztów wynagrodzenia pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenie społeczne dla organizacji pozarządowych lub podmiotów mogą liczyć podmioty pożytku publicznego.
 
Szczegółowe informacje odnośnie ww. wsparcia wraz z załącznikami dostępne są na stronie internetowej: https://mlawa.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Kim
1 rok temu

Ale rząd się nami nie interesuje dla nich najważniejsi są przyjaciele .znajomy pana Szumowskiego założył firmę 30 marca a 31 marca wygrał już przetarg na maseczki i wy mówicie że to PO I PSL kradło

Kim
Kim
1 rok temu

A co z pieniędzmi z poprzedniego naboru . Nam pomóc jest potrzebna za Teraz a nie za pół roku

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x