Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwy 28-latek z gminy Stupsk  za kierownicą. Miał ponad 3 promile 


Policjanci ruchu drogowego zatrzymali na mławskiej obwodnicy drogi krajowej nr 7 nietrzeźwego kierującego. Mieszkaniec gminy Stupsk miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Do zatrzymania doszło 12 maja, o godz. 20.55. Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki Daewoo Lanos, 28-letni mieszkaniec gm. Stupsk miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Zgodnie z art. 178a. § 1. Kodeksu karnego – kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Policja apeluje o reagowanie na nietrzeźwych kierowców! Nietrzeźwy za kierownicą to śmiertelne zagrożenie na drodze i reakcja świadków ma ogromne znaczenie. Jeśli zauważymy kierowcę, którego styl jazdy wygląda podejrzanie i może świadczyć o tym, że za kierownicą auta siedzi pijana osoba, wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 112 i przekazać służbom informację. Taka  reakcja może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x